Contact – MKB Noord

U bevindt zich hier::/Contact – MKB Noord
Contact – MKB Noord2019-09-09T14:57:39+00:00

Kantoorbezetting

Ton Schroor
Ton SchroorDirecteur / schroor@vnoncw-mkbnoord.nl
Sandra Pot
Sandra PotProjectmanager / pot@vnoncw-mkbnoord.nl
Ingrid Venekamp
Ingrid VenekampOfficemanager / venekamp@vnoncw-mkbnoord.nl
Anne Kok
Anne KokMarketing- en communicatieadviseur / kok@vnoncw-mkbnoord.nl
Sylvana Lemmers
Sylvana LemmersMedewerker ledenadministratie
 Ineke de Ridder
Ineke de Ridder(Sales- en marketing) Manager Leden / ridder@vnoncw-mkbnoord.nl
Willemiek Everts
Willemiek EvertsManager MKB-JNO (Groningen) / everts@vnoncw-mkbnoord.nl
Mirjam Kramer
Mirjam KramerRegiomanager Groningen / kramer@vnoncw-mkbnoord.nl
Hetty Dermois
Hetty DermoisCoördinator evenementen/projecten en managementondersteuning (Groningen)
Jurgen Elshof
Jurgen ElshofRegiomanager Drenthe / elshof@vnoncw-mkbnoord.nl
Gretha Postmus
Gretha PostmusCoördinator evenementen/projecten en managementondersteuning (Drenthe)
Dirk Koppert
Dirk KoppertStrategisch beleidsadviseur / koppert@vnoncw-mkbnoord.nl
Hester van Beeck Calkoen
Hester van Beeck CalkoenManager MKB- JNO (Friesland) / beeckcalkoen@vnoncw-mkbnoord.nl
Elske Reijntjes
Elske ReijntjesCoördinator evenementen/projecten en managementondersteuning (Friesland)
Johan Spijksma
Johan SpijksmaRegiomanager Friesland / spijksma@vnoncw-mkbnoord.nl